De digitale wereld om ons heen staat op zijn kop door de razendsnelle opkomst van Cloud, SaaS oplossingen, A.I. (AI), lowcode en de overvloed aan beschikbare data. Tel daarbij de wensen van onze klanten op: zij willen steeds vaker alles met Microsoft doen. We horen het steeds luider: een Microsoft-tenzij-beleid op het gebied van Data, Analytics, AI (Copilot) toepassingen, lowcode softwareontwikkeling en integratie.
En dat is precies waar onze kracht als Axians ligt. Bijna elke business unit binnen Axians komt op de een of andere manier in aanraking met een of meer van deze disciplines. We hebben allemaal onze eigen specifieke expertise, mooie oplossingen en diensten. Maar nu de uitdaging: hoe brengen we dit samen en benutten we onze gemeenschappelijke kennis en ervaring op het gebied van Microsoft? Hoe integreren we onze oplossingen en verweven applicaties tot één krachtige keten van Microsoft-oplossingen? Zodat we écht het verschil kunnen maken voor onze klanten.
Op 11 juni jongstleden hebben we met een hele groep enthousiaste en betrokken collega’s ons eerste Axians Microsoft Integration Talks event verzorgt op de prachtige locatie van Beeld & Geluid in Hilversum. De vorige keer hebben Business Analytics Groningen, App Development Alphen a/d Rijn en Axians Integration Solutions Zaltbommel de sessie verzorgd. In november gaan Axians Cyber Security, Axians HR Solutions en Axians BAG Smart Finance de interactieve sessies verzorgen.
Meer weten over Smarter Finance & Planning met Jedox & Microsoft? Connect met Ronald, Niels & Stefan
-
Ronald Huisinga
Manager Smart Finance
E: ronald.huisinga@axians.com
T: +31 6 14246874Ronald is als lead consultant EPM (Enterprise Performance Management) binnen Axians verantwoordelijk voor advies over en implementatie van EPM software. Opgeleid als bedrijfseconoom en met een jarenlange achtergrond in financiële planning & consolidatie systemen, data analytics en performance management software is het zijn passie organisaties te adviseren en te helpen met het optimaliseren van de financiële functie.
-
Sierd Zuiderveld
Senior EPM Consultant
E: niels.wesselink@axians.com
T: +31 6 13566942Niels is als Senior Consultant EPM (Enterprise Performance Management) binnen Axians verantwoordelijk voor advies en implementatie van EPM software. Opgeleid als bedrijfseconoom en data scientist en sinds 2024 Register Controller. Daarnaast inmiddels een flinke dosis ervaring met 25+ projecten in verschillende domeinen. Passie is om organisaties efficiënter te laten werken en controllers meer tijd te laten hebben om cijfers te interpreteren en als business partner op te treden.
-
Stefan de Jonge
Accountmanager
E: stefan.dejonge@axians.com
T: +31 6 13555683Stefan is als Accountmanager Smart Finance verantwoordelijk voor het adviseren van klanten over de mogelijkheden van Enterprise Performance Management en Business Intelligence software. Hij combineert een bedrijfskundige achtergrond met praktijkervaring als consultant bij data- en informatievraagstukken. Zijn kracht ligt in het doorgronden en analyseren van uw uitdaging en deze vertalen naar een mogelijke oplossing. Met een brede interesse in technologie, mensen en processen is zijn passie om te kijken naar de mogelijkheden die software te bieden hebben en te zoeken naar de verbinding tussen business en IT voor een gebruiker.
-
Axians Business Analytics Groningen/Eindhoven
LEES MEERCreëer nieuwe en waardevolle inzichten voor iedereen in je organisatie met Reporting & Dashboarding en Self service BI!
We improve decision making!
- Reporting & Business Intelligence
- Data Platform & Data Warehouse
- In-house Managed Services
- Financial Planning & Forecasting
- Data & Analytics Training Center
Meer weten over Cyber Security? Connect met Marc, Roel & Hanri
-
Marc Hobé
-
Henri van den Heuvel
-
Roel van de Pol
-
Axians Cyber Solutions Alphen a/d Rijn
LEES MEERSamen bouwen aan een sterke Cyber Security-architectuur
Cyber Squad. Always be prepared.
- Identificeer – grip krijgen op security
- Bescherm – zet preventieve middelen optimaal in
- Detecteer – identificatie is de eerste stap naar cyberveiligheid
- Reageer – de juiste data, de juiste prioriteiten en de juiste snelle respons
- Herstel – beperk de schade van incidenten en ga snel weer aan het werk
Meer weten over HRM Suite 365? Connect met Astrid
-
Astrid Bankras
Accountmanager
E: astrid.bankras@axians.com
T: +31 6 19437915Als accountmanager bij Axians HR Solutions ben ik verantwoordelijk voor het beheren en uitbreiden van klantrelaties voor onze innovatieve HRM Suite 365. Met een passie voor HR-technologie help ik organisaties hun HR-processen te optimaliseren en te digitaliseren. Door nauw samen te werken met klanten, zorg ik ervoor dat onze oplossingen perfect aansluiten bij hun behoeften en bijdragen aan hun succes. Mijn doel is om waardevolle partnerschappen op te bouwen en duurzame groei te realiseren.
-
Axians HR Solutions Hoorn
LEES MEERDe alles-in-1-oplossing voor HRM- en salarisadministratie
Eindelose mogelijkheden met HRM- & Salarissoftware
- HRM Suite 365
- e-HRM-software
- Salarisoplossing
- Self service