AXIANS

Trainingen DNSSEC en IPv6

De wereld van de informatietechnologie ontwikkelt zich razendsnel. Opkomende technologieën zoals IPv6, DNSSEC, Virtualisatie en Cloud Computing vragen om gedegen kennis van uw medewerkers. Met de juiste expertise zijn uw medewerkers in staat om uw netwerk van de toekomst (mee) te bouwen en/of beheren. Het is dan ook nu de tijd om kennis op te doen van o.a. DNSSEC en IPv6.

AXIANS Educational Services biedt speciale trainingen aan op verschillende niveaus. Daarnaast kunt u de specifieke training volgen waarbij de content is afgestemd op uw huidige ICT omgeving of op de toekomstige inrichting. Ook hiervoor zijn trainingen op alle kennisniveaus. Hieronder treft u het overzicht aan.

 

  • Managementtraining voor decisionmakers: Wat brengt de nieuwe technologie uw organisatie? Welke impact heeft het op budgetten qua investering, werkzaamheden en het terugverdienmodel.
  • Kennistraining voor gebruikers: Kennis en theorie over de nieuwste technologieën
  • Producttraining voor gebruikers: Kennis en theorie over de nieuwste technologieën. Indept product- en oplossingsfeatures en de bijkomende randvoorwaarden.

Ja ik wil getraind worden op DNSSEC of IPv6!

Laat hier dan uw gegevens achter. Vermeld bij opmerkingen naar welke training uw voorkeur uitgaat.



AXIANS mag mij emailen over haar oplossingen en events. (u kunt u bij elke email weer uitschrijven)
* verplicht veld