Andere evenementen in dit jaar
- Network Management – veel besproken maar is het ook effectief?
- Trainingen & Certificeringen Infoblox in juni en oktober
- Trainingen DNSSEC en IPv6
- AXIANS Racedag 13 juni
- Cisco Expo 20 april 2010
- Video Conferencing Workshop op 6 april
- Mobile Communications ~ Costs or Enabler? op 7 april
- AXIANS op de Zorg en ICT 2010
- IP Managementdag op 30 maart
- Workshopreeks the Road to the Cloud: 1 Centralization & Consolidation op 25 maart
- Advanced Security: Malware & Vulnarability op 3 februari 2010
Trainingen & Certificeringen Infoblox in juni en oktober
AXIANS Educational Services is officieel gecertificeerd door Infoblox als Authorized Training Centre (IATC) en Authorized Training Partner (ATP). Wij beschikken over dedicated trainers, die u niet alleen uitstekend alle ins and outs kunnen bijbrengen van de Infoblox producten, maar met deze trainingen stellen wij u ook in staat om alle officiële certificeringen voor Infoblox te behalen.
Infoblox DNS/DHCP Fundamentals Workshop (DFW)
Een intensieve hands-on training om basiskennis te verkrijgen van DNS en DHCP protocollen en ‘best practices’ voor het configureren van NIOS appliances.
Deze training is samen met de NCC training vereist om de Certified Infoblox Core Administrator (CICA) status te behalen.
Voor wie: System Administrators, Network Administrators
Wanneer: 11 oktober
Duur: 1 dag
Kosten: € 750,-
- DNS Basics: Hoe werkt DNS? Type Records; Type Server
- DNS Name Resolution: Hoe werkt name resolution? DNS timers; DNS zone transfer
- DNS Security: Reverse lookups; DNS security; Dynamic DNS (met en zonder AD)
- Troubleshooting DNS en Best Practises
- DHCP Basics: Hoe werkt DHCP? DHCP Conversations; Leases en Timers; Forwarding; DHCP en Dynamic DNS
- Troubleshooting DHCP en Best Practises
![]() |
Infoblox NIOS Configuration Class (NCC)
Een complete tweedaagse cursus waarbij praktische kennis opgedaan wordt van het configureren en beheren van Network Appliances met NIOS. Forward & reverse mapping zones, network & zone creation, DNS Anycast, DHCP ranges, fixed addresses, grid management, system & protocol level monitoring en system level management zullen allemaal worden behandeld.
Opmerking: Deze cursus gaat uit van een grondige kennis van DNS en DHCP fundamentals die wordt verkregen via de DNS/DHCP Fundamentals workshop Deze training is samen met de DFW training vereist voor het behalen van de Certified Infoblox Core Administrator (CICA) certificering.
Voor wie: System Administrators, Network Administrators
Wanneer: 12/13/14 oktober 2010
Duur: 3 dagen
Kosten: € 2600
Agenda dag 1
Module 1 – Product overzicht
Module 2 – GUI overzicht
Module 3 – NIOS Administration
Module 4 – High Availability
Module 5 – GRID Architectuur
Agenda dag 2
Module 6 – DNS zone en record configuratie
Module 7 – Administrator accounts
Module 8 – Infoblox views
Module 9 – DHCP & IPAM administration
Module 10 – IP Address Management
Module 11 – Network Discovery
De Infoblox Advanced Administration Class (AAC)
Een intensieve technische training van twee dagen. In deze training verkennen we sommige geavanceerde architectuur- en implementatie-opties van de NIOS appliances.
Deze training is vereist voor het behalen van de Certified Infoblox Core Engineer (CICE) status.
Voor wie: System Administrators, Network Administrators
Wanneer: 14/15 oktober
Duur: 2 dagen
Kosten: € 2350,-
Agenda dag 1
Module 1 – Administratie Authenticatie & Lab
Module 2 – Advanced DHCP opties
Module 3 – Dynamic DNS
Module 4 – DNSSEC
Module 5 – DNS Anycast
Agenda dag 2
Module 6 – Staged upgrades
Module 7 – High Availability en Grid Communication
Module 8 – DHCP Failover
Module 9 – Best Practises
Advanced Diagnostic & Troubleshooting Class (ADTC)
De Infoblox Advanced Diagnostic & Troubleshooting Class (ADTC) is een twee-daagse hands-on training die vereist is voor iedereen die ondersteuning biedt bij Infoblox apparatuur, of iedereen die problemen met NIOS, DNS en DHCP wil kunnen oplossen
Deze training is vereist voor het behalen van de Certified Infoblox Support Technician (CIST) status.
Voor wie: System Administrators, Network Administrators
Wanneer: Op aanvraag
Duur: 2 dagen
Kosten: € 2500,-
- Infoblox Support Proces
- Troubleshooting en Expert onderwerpen
- Bouwen/Troubleshooting HA onderdelen
- Troubleshooting Authorization/Privileges
- Troubleshooting DNS
- Service Failure/Recovery
Package Deals
Het is ook mogelijk om meerdere trainingen/certificeringen tegelijk te doen. Zo is het mogelijk om een driedaagse of vijfdaagse training te volgen. Voor de kosten van deze package deals kunt u ook via onderstaand formulier contact met ons opnemen. Geef hierbij dan aan of de voorkeur uitgaat naar juni of oktober.


